Logo střediska

Rekreační střediska v přírodě
Avia Varvažov, Kovo u Sobědraže a Chata Zvonice Kořenov

Na Stezce 1330 / 3, 100 00 Praha 10 - Vršovice
Telefon / fax: 222 981 672, Mobil: 777 284 272
E-mail: info@vprirode.cz, Internet: http://www.vprirode.cz

Vybírejte nejlepší!

Aktuální nabídka

RS Avia Varvažov

RS Kovo u Sobědraže

Chata Zvonice Kořenov

Základní informace

Avia Varvažov

Středisko se nachází v píseckém regionu, přibližně dva kilometry od obce Ostrovec, se kterou je spojen kvalitní betonovou silnicí. Katastrálně však patří do nedalekého Varvažova. Z nejbližších velkých měst můžeme jmenovat Písek a Strakonice. V sousedním okolí se nachází mnoho turistických cílů, mezi něž patří hrady, zámky i další zajímavosti. Středem střediska pak prochází několik turistických tras. Nedaleko se také nachází překrásná Orlická přehrada.

Velký a prostorný areál je ze všech stran obklopen lesy a podél něho protéká říčka Skalice, v níž je možné se za příznivého počasí koupat. Nejmenší jistě potěší pískoviště, houpačky a prolézačky, k dispozici je i bohaté sportovní zázemí v podobě travnatého a betonového hřiště a dostatku všech běžně používaných sportovních pomůcek. Přes léto je v provozu také půjčovna kol a nově připravujeme horolezeckou stěnu. V nabídce je také připojení k rychlému Internetu.

V případě ubytování si můžete vybrat z hotelu, penzionů, chat a chatiček, majících vlastní venkovní prostory a klubovny. Každá část má své sociální zázemí. Možná je též volba mezi plnou penzí a polopenzí. Během celého dne funguje kiosk se základními druhy potravin a nápojů, večer je pak pravidelně otevřena vinárna a čajovna.

Rádi přivítáme jak dětské rekreace včetně škol v přírodě, táborů, soustředění a dalších variant pobytů, tak i různé odborné semináře, školení či svatby. Rádi se k nám budou vracet i rodiny či skupiny přátel. Zkrátka, každému můžeme nabídnout to, o co má skutečný zájem. Stačí se jen domluvit.

Fotka ze střediska Fotka ze střediska Fotka ze střediska

Kovo u Sobědraže

Středisko se nachází v píseckém regionu, přibližně čtyři kilometry od obce Kostelec nad Vltavou a pět kilometrů od Sobědraže v jižních Čechách. Spojení je po asfaltové silnici, po níž projede i autobus. Je situováno v přírodě mimo další provoz a splňuje všechny podmínky pro aktivní odpočinek i další druhy rekreace. Hostům poskytuje dostatek sportovního vyžití, vinárnu i bar. Přímo u areálu se nachází Orlická přehrada.

Příjemný travnatý areál je ze tří stran obklopen lesy, ze strany čtvrté ho lemuje Orlická přehrada, v níž je možné se za příznivého počasí koupat přímo na písečné pláži. Nejmenší jistě potěší brouzdaliště, pískoviště a houpačky, k dispozici je i sportovní zázemí v podobě dvou travnatých hřišť a dostatku všech běžně používaných sportovních pomůcek včetně bicyklů. V případě potřeby je možné zřídit mobilní připojení k Internetu.

V případě ubytování můžete volit z apartmánů, hotelu a srubů. Všechny tyto ubytovací prostory jsou odděleny a mají své vlastní sociální zázemí. Možná je též volba mezi plnou penzí a polopenzí. Během celého dne i večera funguje bar se základními druhy potravin a nápojů, k dispozici je také kulečník a stolní fotbálek.

Rádi přivítáme jak odborná školení, tak i svatby a oslavy rozličného druhu. Budeme se těšit také na školy v přírodě, tábory a další dětské rekreace. Rádi se k nám budou vracet i rodiny či skupiny přátel. Zkrátka, každému můžeme nabídnout to, o co má skutečný zájem. Stačí se jen domluvit.

Fotka ze střediska Fotka ze střediska Fotka ze střediska

Horská chata Zvonice Kořenov

Horská chata se nachází v jabloneckém regionu, nedaleko obce Kořenov, osm kilometrů od Harrachova v severních Čechách. Má vlastní areál s hřištěm a prolézačkami. Nedaleko vede hned několik turistických, cyklistických a běžkařských tras. Je tedy ideálním místem pro turistiku i aktivní odpočinek. Ubytování mají k dispozici klubovnu, společenskou místnost a bar.

Areál střediska je obklopen lesy a loukou. Nedaleko se nachází lyžařský vlek typu poma a téměř čtyřsetmetrovou sjezdovkou, která je v zimních měsících v provozu. Nejmenší jistě potěší pískoviště a houpačky, k dispozici je též sportovní zázemí v podobě travnatého a písčitého hřiště. Sportovních pomůcek a dalšího vybavení je zde dostatek. K dispozici je též počítačová učebna s Internetem, lyžárna a udírna.

V případě ubytování jsou k dispozici dvou až čtyřlůžkové pokoje v budově hotelového typu a půdní prostory pro velké skupiny. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem, sociální zařízení a sprchy se nacházejí na chodbě každého patra. V případě stravování je na výběr je mezi polopenzí a plnou penzí. Během celého dne i večera funguje bar se základními druhy potravin a nápojů, k dispozici je také televizor s videem, kulečník a šipky.

Rádi přivítáme jak pobyty dětí a mládeže včetně škol v přírodě, lyžařských kurzů a školních výletů, tak i odborná školení, semináře či svatby. Rádi se k nám budou vracet i rodiny či skupiny přátel. Zkrátka, každému můžeme nabídnout to, o co má skutečný zájem. Stačí se jen domluvit.

Fotka ze střediska Fotka ze střediska Fotka ze střediska